Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Termostat provozní zakrytovaný příložný 17-90°C, nastavitelný šroubovák
Termostat provozní zakrytovaný příložný 17-90°C, nastavitelný šroubovák

Podobné produkty
419 Kč
/
ks
346 Kč
bez DPH
419 Kč
/
ks
346 Kč
bez DPH
Skladem
356 Kč
/
ks
294 Kč
bez DPH
356 Kč
/
ks
294 Kč
bez DPH
Skladem
604 Kč
/
ks
499 Kč
bez DPH
604 Kč
/
ks
499 Kč
bez DPH
Skladem
479 Kč
/
ks
396 Kč
bez DPH
479 Kč
/
ks
396 Kč
bez DPH
Skladem
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
Skladem
656 Kč
/
ks
542 Kč
bez DPH
656 Kč
/
ks
542 Kč
bez DPH
Skladem
1 004 Kč
/
ks
830 Kč
bez DPH
1 004 Kč
/
ks
830 Kč
bez DPH
Skladem
1 016 Kč
/
ks
840 Kč
bez DPH
1 016 Kč
/
ks
840 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží2
Termostat provozní zakrytovaný příložný 17-90°C, nastavitelný šroubovákSkladem448 Kč/ ks370 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní zakrytovaný příložný 17-90°C, nastavitelný šroubovák
| Označení | TS5310.55 (02) |
|---|---|
| Typ | zakrytované |
| Způsob montáže | příložný |
| Teplota | 90 °C |
| Typ termostatu | provozní |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 11 x 6 x 13 cm |
| Hmotnost | 0,175 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 54 |
Ke stažení













