Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Termostat provozní zakrytovaný-35/35°C, kapilára 1,5 m, IP40
Termostat provozní zakrytovaný-35/35°C, kapilára 1,5 m, IP40

Podobné produkty
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
Skladem
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
Skladem
617 Kč
/
ks
510 Kč
bez DPH
617 Kč
/
ks
510 Kč
bez DPH
Skladem
1 016 Kč
/
ks
840 Kč
bez DPH
1 016 Kč
/
ks
840 Kč
bez DPH
Skladem
1 065 Kč
/
ks
880 Kč
bez DPH
1 065 Kč
/
ks
880 Kč
bez DPH
Skladem
2 045 Kč
/
ks
1 690 Kč
bez DPH
2 045 Kč
/
ks
1 690 Kč
bez DPH
Skladem
299 Kč
/
ks
247 Kč
bez DPH
299 Kč
/
ks
247 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Termostat provozní zakrytovaný-35/35°C, kapilára 1,5 m, IP40Skladem656 Kč/ ks542 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní zakrytovaný -35/35°C, kapilára 1,5 m, IP40
| Označení | TS9520.56 (04) |
|---|---|
| Typ | zakrytované |
| Způsob montáže | kapilárový |
| Teplota | 35 °C |
| Typ termostatu | provozní |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 11 x 15 x 8 cm |
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 37 |










