Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Termostat provozní zakrytovaný na jímku dvojitý 0-90/100°C
Termostat provozní zakrytovaný na jímku dvojitý 0-90/100°C

Podobné produkty
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
Skladem
1 004 Kč
/
ks
830 Kč
bez DPH
1 004 Kč
/
ks
830 Kč
bez DPH
Skladem
597 Kč
/
ks
493 Kč
bez DPH
597 Kč
/
ks
493 Kč
bez DPH
Skladem
1 561 Kč
/
ks
1 290 Kč
bez DPH
1 561 Kč
/
ks
1 290 Kč
bez DPH
Skladem
448 Kč
/
ks
370 Kč
bez DPH
448 Kč
/
ks
370 Kč
bez DPH
Skladem
479 Kč
/
ks
396 Kč
bez DPH
479 Kč
/
ks
396 Kč
bez DPH
Skladem
617 Kč
/
ks
510 Kč
bez DPH
617 Kč
/
ks
510 Kč
bez DPH
Skladem
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Termostat provozní zakrytovaný na jímku dvojitý 0-90/100°CSkladem1 016 Kč/ ks840 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní zakrytovaný na jímku dvojitý 0-90/100°C
| Označení | TS95H30.63 (01) |
|---|---|
| Typ | zakrytované |
| Způsob montáže | přímý na jímku |
| Teplota | 100 °C |
| Typ termostatu | kombinované |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 11 x 8 x 15 cm |
| Hmotnost | 0,37 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 37 |
Ke stažení











