Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Termostat provozní zakrytovaný na jímku dvojitý 0-60/30-120°C
Termostat provozní zakrytovaný na jímku dvojitý 0-60/30-120°C

Podobné produkty
1 016 Kč
/
ks
840 Kč
bez DPH
1 016 Kč
/
ks
840 Kč
bez DPH
Skladem
1 561 Kč
/
ks
1 290 Kč
bez DPH
1 561 Kč
/
ks
1 290 Kč
bez DPH
Skladem
356 Kč
/
ks
294 Kč
bez DPH
356 Kč
/
ks
294 Kč
bez DPH
Skladem
419 Kč
/
ks
346 Kč
bez DPH
419 Kč
/
ks
346 Kč
bez DPH
Skladem
448 Kč
/
ks
370 Kč
bez DPH
448 Kč
/
ks
370 Kč
bez DPH
Skladem
604 Kč
/
ks
499 Kč
bez DPH
604 Kč
/
ks
499 Kč
bez DPH
Skladem
479 Kč
/
ks
396 Kč
bez DPH
479 Kč
/
ks
396 Kč
bez DPH
Skladem
617 Kč
/
ks
510 Kč
bez DPH
617 Kč
/
ks
510 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Termostat provozní zakrytovaný na jímku dvojitý 0-60/30-120°CSkladem1 004 Kč/ ks830 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní zakrytovaný na jímku dvojitý 0-60/30-120°C
| Označení | TS9530.52 (07) |
|---|---|
| Typ | zakrytované |
| Způsob montáže | přímý na jímku |
| Teplota | 120 °C |
| Typ termostatu | kombinované |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 11 x 15 x 8 cm |
| Hmotnost | 0,3 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 37 |











