Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Termostat provozní zakrytovaný 0-90°C, kapilára 1,5 m, IP40
Termostat provozní zakrytovaný 0-90°C, kapilára 1,5 m, IP40

Podobné produkty
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
Skladem
617 Kč
/
ks
510 Kč
bez DPH
617 Kč
/
ks
510 Kč
bez DPH
Skladem
656 Kč
/
ks
542 Kč
bez DPH
656 Kč
/
ks
542 Kč
bez DPH
Skladem
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
Skladem
293 Kč
/
ks
242 Kč
bez DPH
293 Kč
/
ks
242 Kč
bez DPH
Skladem
306 Kč
/
ks
253 Kč
bez DPH
306 Kč
/
ks
253 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Termostat provozní zakrytovaný 0-90°C, kapilára 1,5 m, IP40Skladem476 Kč/ ks393 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní zakrytovaný 0-90°C, kapilára 1,5 m, IP40
| Označení | TS9520.54 (02) |
|---|---|
| Typ | zakrytované |
| Způsob montáže | kapilárový |
| Teplota | 90 °C |
| Typ termostatu | provozní |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 15 x 11 x 8 cm |
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 37 |











