Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Termostat provozní zakrytovaný na jímku 0-90°C, čidlo 5,8x100
Termostat provozní zakrytovaný na jímku 0-90°C, čidlo 5,8x100

Podobné produkty
604 Kč
/
ks
499 Kč
bez DPH
604 Kč
/
ks
499 Kč
bez DPH
Skladem
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
Skladem
1 016 Kč
/
ks
840 Kč
bez DPH
1 016 Kč
/
ks
840 Kč
bez DPH
Skladem
1 561 Kč
/
ks
1 290 Kč
bez DPH
1 561 Kč
/
ks
1 290 Kč
bez DPH
Skladem
332 Kč
/
ks
274 Kč
bez DPH
332 Kč
/
ks
274 Kč
bez DPH
Skladem
293 Kč
/
ks
242 Kč
bez DPH
293 Kč
/
ks
242 Kč
bez DPH
Skladem
384 Kč
/
ks
317 Kč
bez DPH
384 Kč
/
ks
317 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Termostat provozní zakrytovaný na jímku 0-90°C, čidlo 5,8x100Skladem479 Kč/ ks396 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní zakrytovaný na jímku 0-90°C, čidlo 5,8x100
provozní term. na jímku, 0-90°C, čidlo 5,8x100 mm
| Označení | TPS1-1000 |
|---|---|
| Typ | zakrytované |
| Způsob montáže | přímý na jímku |
| Teplota | 90 °C |
| Typ termostatu | provozní |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 11 x 16 x 5 cm |
| Hmotnost | 0,24 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Ke stažení











