Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Termostat provozní zakrytovaný na jímku 0-90°C, čidlo 6,5x100
Termostat provozní zakrytovaný na jímku 0-90°C, čidlo 6,5x100

Podobné produkty
356 Kč
/
ks
294 Kč
bez DPH
356 Kč
/
ks
294 Kč
bez DPH
Skladem
419 Kč
/
ks
346 Kč
bez DPH
419 Kč
/
ks
346 Kč
bez DPH
Skladem
448 Kč
/
ks
370 Kč
bez DPH
448 Kč
/
ks
370 Kč
bez DPH
Skladem
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
Skladem
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
476 Kč
/
ks
393 Kč
bez DPH
Skladem
617 Kč
/
ks
510 Kč
bez DPH
617 Kč
/
ks
510 Kč
bez DPH
Skladem
656 Kč
/
ks
542 Kč
bez DPH
656 Kč
/
ks
542 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Termostat provozní zakrytovaný na jímku 0-90°C, čidlo 6,5x100Skladem604 Kč/ ks499 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní zakrytovaný na jímku 0-90°C, čidlo 6,5x100
| Označení | TS9510.52 (02) |
|---|---|
| Typ | zakrytované |
| Způsob montáže | přímý na jímku |
| Teplota | 90 °C |
| Typ termostatu | provozní |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 11 x 8 x 15 cm |
| Hmotnost | 0,255 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 37 |











