Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Termostat havarijní zakrytovaný na jímku 100°C, 2 kontakty
Termostat havarijní zakrytovaný na jímku 100°C, 2 kontakty

Podobné produkty
399 Kč
/
ks
330 Kč
bez DPH
399 Kč
/
ks
330 Kč
bez DPH
Skladem
422 Kč
/
ks
349 Kč
bez DPH
422 Kč
/
ks
349 Kč
bez DPH
Skladem
384 Kč
/
ks
317 Kč
bez DPH
384 Kč
/
ks
317 Kč
bez DPH
Skladem
410 Kč
/
ks
339 Kč
bez DPH
410 Kč
/
ks
339 Kč
bez DPH
Skladem
413 Kč
/
ks
341 Kč
bez DPH
413 Kč
/
ks
341 Kč
bez DPH
Skladem
1 016 Kč
/
ks
840 Kč
bez DPH
1 016 Kč
/
ks
840 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží1
Termostat havarijní zakrytovaný na jímku 100°C, 2 kontaktySkladem597 Kč/ ks493 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat hav. zakryt. na jímku 100°C, 2 kontakty
| Označení | TS95H10.58 (01) |
|---|---|
| Typ | zakrytované |
| Způsob montáže | přímý na jímku |
| Teplota | 100 °C |
| Typ termostatu | havarijní |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 11 x 8 x 15 cm |
| Hmotnost | 0,3 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 37 |
Ke stažení











