Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Termostat havarijní, l=1500 mm, 90-110°C
Termostat havarijní, l=1500 mm, 90-110°C

Podobné produkty
399 Kč
/
ks
330 Kč
bez DPH
399 Kč
/
ks
330 Kč
bez DPH
Skladem
422 Kč
/
ks
349 Kč
bez DPH
422 Kč
/
ks
349 Kč
bez DPH
Skladem
384 Kč
/
ks
317 Kč
bez DPH
384 Kč
/
ks
317 Kč
bez DPH
Skladem
413 Kč
/
ks
341 Kč
bez DPH
413 Kč
/
ks
341 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží5
Termostat havarijní, l=1500 mm, 90-110°CSkladem410 Kč/ ks339 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat havarijní, l=1500 mm, 90-110°C (nahrazuje 5196)
| Označení | 95H110R09/04756 |
|---|---|
| Typ | nekryté |
| Způsob montáže | kapilárový |
| Teplota | 110 °C |
| Typ termostatu | havarijní |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 5 x 6 x 14 cm |
| Hmotnost | 0,07 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 0,0095 |














