Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Termostat havarijní, l=1000 mm, 90-110°C, automatický rezet
Termostat havarijní, l=1000 mm, 90-110°C, automatický rezet

Podobné produkty
399 Kč
/
ks
330 Kč
bez DPH
399 Kč
/
ks
330 Kč
bez DPH
Skladem
422 Kč
/
ks
349 Kč
bez DPH
422 Kč
/
ks
349 Kč
bez DPH
Skladem
384 Kč
/
ks
317 Kč
bez DPH
384 Kč
/
ks
317 Kč
bez DPH
Skladem
410 Kč
/
ks
339 Kč
bez DPH
410 Kč
/
ks
339 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží5
Termostat havarijní, l=1000 mm, 90-110°C, automatický rezetSkladem413 Kč/ ks341 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat havarijní, 90-110°C, kapilára 1m, automatický reset
| Označení | 962.11228.00A |
|---|---|
| Typ | nekryté |
| Způsob montáže | kapilárový |
| Teplota | 110 °C |
| Typ termostatu | havarijní |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 10 x 9 x 18 cm |
| Hmotnost | 0,075 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 50 |













