Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sluneční kolektor KTU 15
Sluneční kolektor KTU 15

Podobné produkty
12 088 Kč
/
ks
9 990 Kč
bez DPH
12 088 Kč
/
ks
9 990 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží21
Sluneční kolektor KTU 15Skladem20 449 Kč/ ks16 900 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Sluneční kolektor KTU 15
Sluneční kolektor KTU 15 pro instalaci na stojato, rozměry 197 × 135 × 14 cm, 15''U'' trubic, plocha kolektoru 2,66 m2,objem kapaliny 2,4 l, max.výkon 1090 W, stříbrný rám, borosilikátové sklo, připojení 4× Cu22, SVT 539
| Označení | KTU15 |
|---|---|
| Typ | trubicové |
| Výkon | 1.1 kW |
| Plocha | 1.4 m² |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 146 x 16 x 198 cm |
| Hmotnost | 60 kg |
| Typ hromadného balení | paleta |
| Počet jednotek v hromadném balení | 8 |































