Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sluneční kolektor KPG1H
Sluneční kolektor KPG1H

Podobné produkty
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží5
Sluneční kolektor KPG1HSkladem15 004 Kč/ ks12 400 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Sluneční kolektor KPG1H
Plochý kolektor určený k horizontální montáži nad střešní krytinu. Lyrový horizontální absorbér s vysoce selektivním povrchem TiNOx je spojen s měděným potrubím technologií laserového svařování. Izolaci tvoří 40mm vrstva minerální vlny. Připojení je umístěno nahoře po stranách. Výkon 1816 W. SVT kód: 7048
| Označení | KPG1H ALC |
|---|---|
| Typ | ploché |
| Výkon | 1.8 kW |
| Plocha | 2.39 m² |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 117 x 215 x 8,3 cm |
| Hmotnost | 47 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 6 |














