Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sluneční kolektor KTU 9R2
Sluneční kolektor KTU 9R2

Podobné produkty
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží39
Sluneční kolektor KTU 9R2Skladem24 188 Kč/ ks19 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Sluneční kolektor KTU 9R2
Trubicový vakuový kolektor určený k vertikální montáži nad střešní krytinu a velkým tvarovaným reflektorem, který koncentruje sluneční záření na absorpční plochu trubic. Trubice je tvořena dvěma skleněnými souosými trubkami, mezi kterými je vakuum. Ke skleněné trubici přiléhá hliníková lamela, která sbírá teplo z celého vnitřního povrchu vakuové trubice a předává ho do solární kapaliny v měděné trubičce. Měděné trubičky se spojují v rozdělovači kolektoru izolovaném 30 mm vrstvou minerální vlny. Výkon 1522 W. SVT kód: 542
| Označení | KTU9R2 |
|---|---|
| Typ | trubicové |
| Výkon | 1.5 kW |
| Plocha | 2.15 m² |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 144 x 16 x 199 cm |
| Hmotnost | 45 kg |
| Typ hromadného balení | paleta |
| Počet jednotek v hromadném balení | 8 |











































