Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sluneční kolektor KPI1
Sluneční kolektor KPI1

Podobné produkty
12 088 Kč
/
ks
9 990 Kč
bez DPH
12 088 Kč
/
ks
9 990 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží43
Sluneční kolektor KPI1Skladem15 125 Kč/ ks12 500 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Sluneční kolektor KPI1
Sluneční kolektor KPI1 DC pro instalaci na stojato, rozměry 206 × 122 × 10 cm, plocha kolektoru 2,52 m2, objem kapaliny 1,7 l, max.výkon 1808 W, dřevěný rám, solární sklo, pololyrový hlinikový absorbér s vysoce selektivním povrchm TiNO×, připojení 2× Cu22, SVT 535
POPIS:
Rám kolektoru je ze dřeva, pro instalaci se použije speciální sada obsahující všechny prvky pro upevnění, propojení a oplechování kolektoru.
- Speciální kolektor pro instalaci do střešní krytiny
- Kolektory tvoří se střechou jednolitý celek
- Možnost instalace 2 kolektorových polí přímo nad sebe s použitím speciálních uchycovacích sad
- Instalace na výšku
| Označení | KPI1 DC |
|---|---|
| Typ | ploché |
| Výkon | 1.8 kW |
| Plocha | 2.52 m² |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 123 x 206 x 11 cm |
| Hmotnost | 50 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |




















































