Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Expanzní nádoba HW400462, 400 litrů - není skladem
Expanzní nádoba HW400462, 400 litrů - není skladem

Podobné produkty
4 707 Kč
/
ks
3 890 Kč
bez DPH
4 707 Kč
/
ks
3 890 Kč
bez DPH
Skladem
3 630 Kč
/
ks
3 000 Kč
bez DPH
3 630 Kč
/
ks
3 000 Kč
bez DPH
Skladem
5 977 Kč
/
ks
4 940 Kč
bez DPH
5 977 Kč
/
ks
4 940 Kč
bez DPH
Skladem
13 915 Kč
/
ks
11 500 Kč
bez DPH
13 915 Kč
/
ks
11 500 Kč
bez DPH
Skladem
1 018 Kč
/
ks
841 Kč
bez DPH
1 018 Kč
/
ks
841 Kč
bez DPH
Skladem
2 287 Kč
/
ks
1 890 Kč
bez DPH
2 287 Kč
/
ks
1 890 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží8
Expanzní nádoba HW400462, 400 litrů - není sklademNení skladem19 723 Kč/ ks16 300 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Expanzní nádoba HW400 - 400 litrů - NENÍ SKLADEM
nohy, vym.vak
Expanzní nádoba určená k provozu v systémech rozvodů studené i teplé vody. Používá se k domácím vodárnám nebo k zásobníkovým ohřívačům TV. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a je opatřena antikorozní povrchovou úpravou. V nádobě je nepropustná, velmi elastická membrána odolná vůči vysokým teplotám.
| Označení | EXP HW400462 |
|---|---|
| Typ | expanzní nádoba |
| Připojení | 6/4"M |
| Objem | 400 l |
| Průměr | 624 mm |
| Tlak | 10 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 62,4 x 152 x 62,4 cm |
| Hmotnost | 72 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Ke stažení



















