Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Expanzní nádoba HW200
Expanzní nádoba HW200

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Expanzní nádoba HW200Skladem10 491 Kč/ ks8 670 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Expanzní nádoba HW200
Expanzní nádoba určená k provozu v systémech rozvodů studené i teplé vody. Používá se k domácím vodárnám nebo k zásobníkovým ohřívačům TV. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a je opatřena antikorozní povrchovou úpravou. V nádobě je nepropustná, velmi elastická membrána odolná vůči vysokým teplotám.
| Označení | EXP HW200462 |
|---|---|
| Typ | expanzní nádoba |
| Připojení | 6/4"M |
| Objem | 200 l |
| Průměr | 554 mm |
| Tlak | 10 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 55,4 x 98,8 x 55,4 cm |
| Hmotnost (včetně balení) | 43 kg |



