Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Expanzní nádoba HW040223 - 40 litrů
Expanzní nádoba HW040223 - 40 litrů

Podobné produkty
760 Kč
/
ks
628 Kč
bez DPH
760 Kč
/
ks
628 Kč
bez DPH
Skladem
1 018 Kč
/
ks
841 Kč
bez DPH
1 018 Kč
/
ks
841 Kč
bez DPH
Skladem
1 147 Kč
/
ks
948 Kč
bez DPH
1 147 Kč
/
ks
948 Kč
bez DPH
Skladem
1 331 Kč
/
ks
1 100 Kč
bez DPH
1 331 Kč
/
ks
1 100 Kč
bez DPH
Skladem
3 630 Kč
/
ks
3 000 Kč
bez DPH
3 630 Kč
/
ks
3 000 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží8
Expanzní nádoba HW040223 - 40 litrůSkladem2 287 Kč/ ks1 890 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Expanzní nádoba HW040 - 40 litrů, průměr 320 mm, výška 560 mm
Expanzní nádoba určená k provozu v systémech rozvodů studené i teplé vody. Používá se k domácím vodárnám nebo k zásobníkovým ohřívačům TV. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a je opatřena antikorozní povrchovou úpravou. V nádobě je nepropustná, velmi elastická membrána odolná vůči vysokým teplotám.
| Označení | EXP HW040223 |
|---|---|
| Typ | expanzní nádoba |
| Připojení | 3/4"M |
| Objem | 40 l |
| Průměr | 320 mm |
| Tlak | 8 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 32 x 56 x 32 cm |
| Hmotnost | 9,38 kg |
| Typ hromadného balení | není |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Ke stažení



















