Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Expanzní nádoba HW080362 - 80 litrů
Expanzní nádoba HW080362 - 80 litrů

Podobné produkty
4 707 Kč
/
ks
3 890 Kč
bez DPH
4 707 Kč
/
ks
3 890 Kč
bez DPH
Skladem
5 977 Kč
/
ks
4 940 Kč
bez DPH
5 977 Kč
/
ks
4 940 Kč
bez DPH
Skladem
13 915 Kč
/
ks
11 500 Kč
bez DPH
13 915 Kč
/
ks
11 500 Kč
bez DPH
Skladem
19 723 Kč
/
ks
16 300 Kč
bez DPH
19 723 Kč
/
ks
16 300 Kč
bez DPH
Není skladem
1 018 Kč
/
ks
841 Kč
bez DPH
1 018 Kč
/
ks
841 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží8
Expanzní nádoba HW080362 - 80 litrůSkladem4 707 Kč/ ks3 890 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Expanzní nádoba HW080 - 80 litrů
nohy, vym.vak
Expanzní nádoba určená k provozu v systémech rozvodů studené i teplé vody. Používá se k domácím vodárnám nebo k zásobníkovým ohřívačům TV. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a je opatřena antikorozní povrchovou úpravou. V nádobě je nepropustná, velmi elastická membrána odolná vůči vysokým teplotám.
| Označení | EXP HW080362 |
|---|---|
| Typ | expanzní nádoba |
| Připojení | 1"M |
| Objem | 80 l |
| Průměr | 450 mm |
| Tlak | 10 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 45 x 65 x 45 cm |
| Hmotnost | 17,5 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Ke stažení



















