Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Akumulační nádrž PS2F 5000 N25 - NENÍ SKLADEM
Akumulační nádrž PS2F 5000 N25 - NENÍ SKLADEM

Podobné produkty
14 036 Kč
/
ks
11 600 Kč
bez DPH
14 036 Kč
/
ks
11 600 Kč
bez DPH
Skladem
16 335 Kč
/
ks
13 500 Kč
bez DPH
16 335 Kč
/
ks
13 500 Kč
bez DPH
Skladem
19 723 Kč
/
ks
16 300 Kč
bez DPH
19 723 Kč
/
ks
16 300 Kč
bez DPH
Skladem
21 175 Kč
/
ks
17 500 Kč
bez DPH
21 175 Kč
/
ks
17 500 Kč
bez DPH
Skladem
30 976 Kč
/
ks
25 600 Kč
bez DPH
30 976 Kč
/
ks
25 600 Kč
bez DPH
Skladem
40 414 Kč
/
ks
33 400 Kč
bez DPH
40 414 Kč
/
ks
33 400 Kč
bez DPH
Skladem
82 522 Kč
/
ks
68 200 Kč
bez DPH
82 522 Kč
/
ks
68 200 Kč
bez DPH
Není skladem
73 084 Kč
/
ks
60 400 Kč
bez DPH
73 084 Kč
/
ks
60 400 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží8
Akumulační nádrž PS2F 5000 N25 - NENÍ SKLADEMSkladem91 355 Kč/ ks75 500 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž PS2F 5000 N25
výška - 2855 mm
9 návarků G 2,5''
| Označení | PS2F 5000 N25 |
|---|---|
| Typ | nádrž |
| Počet výměníků | 0 |
| Počet přírub | 2 |
| Počet návarků | 9 |
| Energetická třída | neudává se |
| Celkový objem nádrže | 4994 l |
| Průměr | 1600 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 160 x 286 x 180 cm |
| Hmotnost | 510 kg |
| Počet jednotek v hromadném balení | 312 |










