Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Akumulační nádrž PS2F 1500 N+
Akumulační nádrž PS2F 1500 N+

Podobné produkty
14 036 Kč
/
ks
11 600 Kč
bez DPH
14 036 Kč
/
ks
11 600 Kč
bez DPH
Skladem
16 335 Kč
/
ks
13 500 Kč
bez DPH
16 335 Kč
/
ks
13 500 Kč
bez DPH
Skladem
19 723 Kč
/
ks
16 300 Kč
bez DPH
19 723 Kč
/
ks
16 300 Kč
bez DPH
Skladem
21 175 Kč
/
ks
17 500 Kč
bez DPH
21 175 Kč
/
ks
17 500 Kč
bez DPH
Skladem
40 414 Kč
/
ks
33 400 Kč
bez DPH
40 414 Kč
/
ks
33 400 Kč
bez DPH
Skladem
73 084 Kč
/
ks
60 400 Kč
bez DPH
73 084 Kč
/
ks
60 400 Kč
bez DPH
Není skladem
82 522 Kč
/
ks
68 200 Kč
bez DPH
82 522 Kč
/
ks
68 200 Kč
bez DPH
Není skladem
91 355 Kč
/
ks
75 500 Kč
bez DPH
91 355 Kč
/
ks
75 500 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží7
Akumulační nádrž PS2F 1500 N+Skladem30 976 Kč/ ks25 600 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž PS2F 1500 N+
výška - 1885 mm
| Označení | PS2F 1500 N+ |
|---|---|
| Typ | nádrž |
| Počet výměníků | 0 |
| Počet přírub | 2 |
| Počet návarků | 9 |
| Energetická třída | neudává se |
| Celkový objem nádrže | 1509 l |
| Průměr | 1100 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 110 x 200 x 130 cm |
| Hmotnost | 195 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |








