Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Akumulační nádrž PS2F 500 N+
Akumulační nádrž PS2F 500 N+

Podobné produkty
14 036 Kč
/
ks
11 600 Kč
bez DPH
14 036 Kč
/
ks
11 600 Kč
bez DPH
Skladem
19 723 Kč
/
ks
16 300 Kč
bez DPH
19 723 Kč
/
ks
16 300 Kč
bez DPH
Skladem
21 175 Kč
/
ks
17 500 Kč
bez DPH
21 175 Kč
/
ks
17 500 Kč
bez DPH
Skladem
30 976 Kč
/
ks
25 600 Kč
bez DPH
30 976 Kč
/
ks
25 600 Kč
bez DPH
Skladem
40 414 Kč
/
ks
33 400 Kč
bez DPH
40 414 Kč
/
ks
33 400 Kč
bez DPH
Skladem
73 084 Kč
/
ks
60 400 Kč
bez DPH
73 084 Kč
/
ks
60 400 Kč
bez DPH
Není skladem
82 522 Kč
/
ks
68 200 Kč
bez DPH
82 522 Kč
/
ks
68 200 Kč
bez DPH
Není skladem
91 355 Kč
/
ks
75 500 Kč
bez DPH
91 355 Kč
/
ks
75 500 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Akumulační nádrž PS2F 500 N+Skladem16 335 Kč/ ks13 500 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž PS2F 500 N+
výška - 1915 mm
| Označení | PS2F 500 N+ |
|---|---|
| Typ | nádrž |
| Počet výměníků | 0 |
| Počet přírub | 2 |
| Počet návarků | 9 |
| Energetická třída | D |
| Celkový objem nádrže | 479 l |
| Průměr | 600 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 80 x 179 x 85 cm |
| Hmotnost | 77 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 10 |



