Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Expanzní nádoba HS700471, 700 litrů - není skladem
Expanzní nádoba HS700471, 700 litrů - není skladem

Podobné produkty
11 023 Kč
/
ks
9 110 Kč
bez DPH
11 023 Kč
/
ks
9 110 Kč
bez DPH
Skladem
16 819 Kč
/
ks
13 900 Kč
bez DPH
16 819 Kč
/
ks
13 900 Kč
bez DPH
Skladem
19 239 Kč
/
ks
15 900 Kč
bez DPH
19 239 Kč
/
ks
15 900 Kč
bez DPH
Skladem
26 862 Kč
/
ks
22 200 Kč
bez DPH
26 862 Kč
/
ks
22 200 Kč
bez DPH
Není skladem
1 018 Kč
/
ks
841 Kč
bez DPH
1 018 Kč
/
ks
841 Kč
bez DPH
Skladem
2 396 Kč
/
ks
1 980 Kč
bez DPH
2 396 Kč
/
ks
1 980 Kč
bez DPH
Skladem
4 344 Kč
/
ks
3 590 Kč
bez DPH
4 344 Kč
/
ks
3 590 Kč
bez DPH
Skladem
7 550 Kč
/
ks
6 240 Kč
bez DPH
7 550 Kč
/
ks
6 240 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží8
Expanzní nádoba HS700471, 700 litrů - není sklademNení skladem29 645 Kč/ ks24 500 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Expanzní nádoba HS700 - 700 litrů - NENÍ SKLADEM
nohy,vym.vak
Expanzní nádoba určená k provozu v otopných systémech nebo v uzavřených chladicích okruzích. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a je opatřena antikorozní povrchovou úpravou. V nádobě je nepropustná, velmi elastická membrána odolná vůči vysokým teplotám.
| Označení | EXP HS700471 |
|---|---|
| Typ | expanzní nádoba |
| Připojení | 6/4"M |
| Objem | 700 l |
| Průměr | 775 mm |
| Tlak | 6 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 77,5 x 163,5 x 77,5 cm |
| Hmotnost | 127 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |



















