Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Expanzní nádoba HS100371 - 100 litrů
Expanzní nádoba HS100371 - 100 litrů

Podobné produkty
1 791 Kč
/
ks
1 480 Kč
bez DPH
1 791 Kč
/
ks
1 480 Kč
bez DPH
Skladem
2 396 Kč
/
ks
1 980 Kč
bez DPH
2 396 Kč
/
ks
1 980 Kč
bez DPH
Skladem
7 550 Kč
/
ks
6 240 Kč
bez DPH
7 550 Kč
/
ks
6 240 Kč
bez DPH
Skladem
11 023 Kč
/
ks
9 110 Kč
bez DPH
11 023 Kč
/
ks
9 110 Kč
bez DPH
Skladem
16 819 Kč
/
ks
13 900 Kč
bez DPH
16 819 Kč
/
ks
13 900 Kč
bez DPH
Skladem
29 645 Kč
/
ks
24 500 Kč
bez DPH
29 645 Kč
/
ks
24 500 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží9
Expanzní nádoba HS100371 - 100 litrůSkladem4 344 Kč/ ks3 590 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Expanzní nádoba HS100 - 100 litrů
nohy, vym.vak
Expanzní nádoba určená k provozu v otopných systémech nebo v uzavřených chladicích okruzích. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a je opatřena antikorozní povrchovou úpravou. V nádobě je nepropustná, velmi elastická membrána odolná vůči vysokým teplotám.
| Označení | EXP HS100371 |
|---|---|
| Typ | expanzní nádoba |
| Připojení | 1"M |
| Objem | 100 l |
| Průměr | 450 mm |
| Tlak | 6 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 45 x 73 x 45 cm |
| Hmotnost | 18 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |




















