Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Expanzní nádoba HS018231 - 18 litrů
Expanzní nádoba HS018231 - 18 litrů

Podobné produkty
1 186 Kč
/
ks
980 Kč
bez DPH
1 186 Kč
/
ks
980 Kč
bez DPH
Skladem
2 396 Kč
/
ks
1 980 Kč
bez DPH
2 396 Kč
/
ks
1 980 Kč
bez DPH
Skladem
4 344 Kč
/
ks
3 590 Kč
bez DPH
4 344 Kč
/
ks
3 590 Kč
bez DPH
Skladem
9 523 Kč
/
ks
7 870 Kč
bez DPH
9 523 Kč
/
ks
7 870 Kč
bez DPH
Skladem
19 239 Kč
/
ks
15 900 Kč
bez DPH
19 239 Kč
/
ks
15 900 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží8
Expanzní nádoba HS018231 - 18 litrůSkladem1 018 Kč/ ks841 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Expanzní nádoba HS018 - 18 litrů
Expanzní nádoba určená k provozu v otopných systémech nebo v uzavřených chladicích okruzích. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a je opatřena antikorozní povrchovou úpravou. V nádobě je nepropustná, velmi elastická membrána odolná vůči vysokým teplotám.
| Označení | EXP HS018231 |
|---|---|
| Typ | expanzní nádoba |
| Připojení | 3/4"M |
| Objem | 18 l |
| Průměr | 290 mm |
| Tlak | 6 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 27 x 43 x 27 cm |
| Hmotnost | 3,65 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |



















