Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Akumulační nádrž PSWF 500 N+, průměr 600 mm
Akumulační nádrž PSWF 500 N+, průměr 600 mm

Podobné produkty
16 819 Kč
/
ks
13 900 Kč
bez DPH
16 819 Kč
/
ks
13 900 Kč
bez DPH
Skladem
24 200 Kč
/
ks
20 000 Kč
bez DPH
24 200 Kč
/
ks
20 000 Kč
bez DPH
Skladem
25 531 Kč
/
ks
21 100 Kč
bez DPH
25 531 Kč
/
ks
21 100 Kč
bez DPH
Skladem
40 172 Kč
/
ks
33 200 Kč
bez DPH
40 172 Kč
/
ks
33 200 Kč
bez DPH
Skladem
50 941 Kč
/
ks
42 100 Kč
bez DPH
50 941 Kč
/
ks
42 100 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží20
Akumulační nádrž PSWF 500 N+, průměr 600 mmSkladem19 723 Kč/ ks16 300 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž PSWF 500 N+ - průměr 600 mm
výška - 1915 mm
| Označení | PSWF 500 N+ |
|---|---|
| Typ | nádrž |
| Počet výměníků | 1 |
| Počet přírub | 1 |
| Počet návarků | 9 |
| Energetická třída | C |
| Celkový objem nádrže | 472 l |
| Průměr | 600 mm |
| Plocha výměníku | 2 m² |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 80 x 179 x 85 cm |
| Hmotnost | 111 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |






















