Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Akumulační nádrž PSWF 1500 N+, průměr 1100 mm
Akumulační nádrž PSWF 1500 N+, průměr 1100 mm

Podobné produkty
16 819 Kč
/
ks
13 900 Kč
bez DPH
16 819 Kč
/
ks
13 900 Kč
bez DPH
Skladem
19 723 Kč
/
ks
16 300 Kč
bez DPH
19 723 Kč
/
ks
16 300 Kč
bez DPH
Skladem
24 200 Kč
/
ks
20 000 Kč
bez DPH
24 200 Kč
/
ks
20 000 Kč
bez DPH
Skladem
25 531 Kč
/
ks
21 100 Kč
bez DPH
25 531 Kč
/
ks
21 100 Kč
bez DPH
Skladem
50 941 Kč
/
ks
42 100 Kč
bez DPH
50 941 Kč
/
ks
42 100 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží19
Akumulační nádrž PSWF 1500 N+, průměr 1100 mmSkladem40 172 Kč/ ks33 200 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž PSWF 1500 N+ - průměr 1100 mm
výška - 1885 mm
| Označení | PSWF 1500 N+ |
|---|---|
| Typ | nádrž |
| Počet výměníků | 1 |
| Počet přírub | 1 |
| Počet návarků | 9 |
| Energetická třída | neudává se |
| Celkový objem nádrže | 1498 l |
| Průměr | 1100 mm |
| Plocha výměníku | 4 m² |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 110 x 200 x 130 cm |
| Hmotnost | 288 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |





















