Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Ventil termostatický směšovací TV Wmix-I S20 G 3/4“ M
Ventil termostatický směšovací TV Wmix-I S20 G 3/4“ M

Podobné produkty
1 464 Kč
/
ks
1 210 Kč
bez DPH
1 464 Kč
/
ks
1 210 Kč
bez DPH
Skladem
1 827 Kč
/
ks
1 510 Kč
bez DPH
1 827 Kč
/
ks
1 510 Kč
bez DPH
Skladem
2 311 Kč
/
ks
1 910 Kč
bez DPH
2 311 Kč
/
ks
1 910 Kč
bez DPH
Skladem
4 562 Kč
/
ks
3 770 Kč
bez DPH
4 562 Kč
/
ks
3 770 Kč
bez DPH
Skladem
1 246 Kč
/
ks
1 030 Kč
bez DPH
1 246 Kč
/
ks
1 030 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Ventil termostatický směšovací TV Wmix-I S20 G 3/4“ MSkladem1 041 Kč/ ks860 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ventil termostatický směšovací TV Wmix-I S20 G 3/4“ M,
Kvs = 0,9 m3/h
| Označení | WMIX-I S20 |
|---|---|
| Připojení | 3/4" |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 6 x 9 x 6 cm |
| Hmotnost | 0,35 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 220 |
Ke stažení








