Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Ventil termostatický směšovací TV Wmix-F S25 G 1“ M
Ventil termostatický směšovací TV Wmix-F S25 G 1“ M

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Ventil termostatický směšovací TV Wmix-F S25 G 1“ MSkladem1 246 Kč/ ks1 030 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ventil termostatický směšovací TV Wmix-F S25 G 1“ M
Kvs = 1,0 m3/h
Termostatický ventil pevně nastavený na teplotu 48 °C, bez zpětných ventilů.
| Označení | WMIX-F S25 |
|---|---|
| Připojení | 1" |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 6 x 9 x 6 cm |
| Hmotnost | 0,385 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 220 |
Ke stažení



