Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Termostat provozní l=1000 mm, 40-90°C (2+-1°) (n.10922 je kapalino
Termostat provozní l=1000 mm, 40-90°C (2+-1°) (n.10922 je kapalino

Podobné produkty
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
Skladem
309 Kč
/
ks
255 Kč
bez DPH
309 Kč
/
ks
255 Kč
bez DPH
Skladem
293 Kč
/
ks
242 Kč
bez DPH
293 Kč
/
ks
242 Kč
bez DPH
Skladem
419 Kč
/
ks
346 Kč
bez DPH
419 Kč
/
ks
346 Kč
bez DPH
Skladem
306 Kč
/
ks
253 Kč
bez DPH
306 Kč
/
ks
253 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží8
Termostat provozní l=1000 mm, 40-90°C (2+-1°) (n.10922 je kapalinoSkladem352 Kč/ ks291 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní 40-90°C, kapilára 1 m
| Označení | 721.33328.00A |
|---|---|
| Typ | nekryté |
| Způsob montáže | kapilárový |
| Teplota | 90 °C |
| Typ termostatu | provozní |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 20 x 8 x 10 cm |
| Hmotnost | 0,08 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 50 |



















