Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Termostat provozní kapilárový, l=1500, -28 až+286 °C, inox (nahrazuje 937)
Termostat provozní kapilárový, l=1500, -28 až+286 °C, inox (nahrazuje 937)

Podobné produkty
564 Kč
/
ks
466 Kč
bez DPH
564 Kč
/
ks
466 Kč
bez DPH
Skladem
617 Kč
/
ks
510 Kč
bez DPH
617 Kč
/
ks
510 Kč
bez DPH
Skladem
299 Kč
/
ks
247 Kč
bez DPH
299 Kč
/
ks
247 Kč
bez DPH
Skladem
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
Skladem
332 Kč
/
ks
274 Kč
bez DPH
332 Kč
/
ks
274 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží11
Termostat provozní kapilárový, l=1500, -28 až+286 °C, inox (nahrazuje 937)Skladem419 Kč/ ks346 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní -28-286°C, kapilára 1,5 m, čidlo inox
| Označení | 95B286I02/04756 |
|---|---|
| Typ | nekryté |
| Způsob montáže | kapilárový |
| Teplota | 286 °C |
| Typ termostatu | provozní |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 5 x 6 x 14 cm |
| Hmotnost | 0,07 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 0,0095 |




















