Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Termostat provozní, l=1000, 25-70°C, zlacené kontakty, zásobníkový
Termostat provozní, l=1000, 25-70°C, zlacené kontakty, zásobníkový

Podobné produkty
342 Kč
/
ks
283 Kč
bez DPH
342 Kč
/
ks
283 Kč
bez DPH
Skladem
352 Kč
/
ks
291 Kč
bez DPH
352 Kč
/
ks
291 Kč
bez DPH
Skladem
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
Skladem
332 Kč
/
ks
274 Kč
bez DPH
332 Kč
/
ks
274 Kč
bez DPH
Skladem
293 Kč
/
ks
242 Kč
bez DPH
293 Kč
/
ks
242 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží9
Termostat provozní, l=1000, 25-70°C, zlacené kontakty, zásobníkovýSkladem402 Kč/ ks332 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní, l=1000, 25-70°C, zlacené kontakty, zásobníkový
| Označení | 95A070R06/04756 |
|---|---|
| Typ | nekryté |
| Způsob montáže | kapilárový |
| Teplota | 70 °C |
| Typ termostatu | provozní |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 5 x 6 x 14 cm |
| Hmotnost | 0,07 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 0,0095 |



















