Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Tepelné čerpadlo EcoAir 408 1f - 1x 230 V
Tepelné čerpadlo EcoAir 408 1f - 1x 230 V

Podobné produkty
157 179 Kč
/
ks
129 900 Kč
bez DPH
157 179 Kč
/
ks
129 900 Kč
bez DPH
Skladem
181 379 Kč
/
ks
149 900 Kč
bez DPH
181 379 Kč
/
ks
149 900 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží3
Tepelné čerpadlo EcoAir 408 1f - 1x 230 VSkladem160 809 Kč/ ks132 900 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Tepelné čerpadlo EcoAir 408 1f - 1x 230 V
Jednofázové tepelné čerpadlo vzduch/voda o výkonu 7,8 kW (při A7/W35) s maximální výstupní teplotou 65 °C, vysokým topným faktorem a velmi nízkou hlučností. Čerpadlo je parametrově srovnatelné s dosud nabízeným třífázovým čerpadlem stejné řady a je vhodné především pro spolupráci s fotovoltaickými elektrárnami.
| Označení | CTC ECOAIR 408 230V |
|---|---|
| Typ | samotné |
| Výkon | 7,8 kW |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 80 x 134 x 124 cm |
| Hmotnost | 163 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 8 |
Ke stažení








