Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Expanzní nádoba HS080371 - 80 litrů
Expanzní nádoba HS080371 - 80 litrů

Podobné produkty
1 791 Kč
/
ks
1 480 Kč
bez DPH
1 791 Kč
/
ks
1 480 Kč
bez DPH
Skladem
1 900 Kč
/
ks
1 570 Kč
bez DPH
1 900 Kč
/
ks
1 570 Kč
bez DPH
Skladem
2 674 Kč
/
ks
2 210 Kč
bez DPH
2 674 Kč
/
ks
2 210 Kč
bez DPH
Skladem
4 344 Kč
/
ks
3 590 Kč
bez DPH
4 344 Kč
/
ks
3 590 Kč
bez DPH
Skladem
6 353 Kč
/
ks
5 250 Kč
bez DPH
6 353 Kč
/
ks
5 250 Kč
bez DPH
Skladem
7 550 Kč
/
ks
6 240 Kč
bez DPH
7 550 Kč
/
ks
6 240 Kč
bez DPH
Skladem
9 523 Kč
/
ks
7 870 Kč
bez DPH
9 523 Kč
/
ks
7 870 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží8
Expanzní nádoba HS080371 - 80 litrůSkladem3 473 Kč/ ks2 870 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Expanzní nádoba HS080 - 80 litrů
nohy, vym.vak
Expanzní nádoba určená k provozu v otopných systémech nebo v uzavřených chladicích okruzích. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a je opatřena antikorozní povrchovou úpravou. V nádobě je nepropustná, velmi elastická membrána odolná vůči vysokým teplotám.
| Označení | EXP HS080371 |
|---|---|
| Typ | expanzní nádoba |
| Připojení | 1"M |
| Objem | 80 l |
| Průměr | 450 mm |
| Tlak | 6 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 45 x 66,2 x 45 cm |
| Hmotnost | 16 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |


















