Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Zónové ventily
- Ventil zónový dvoucestný LK525 5/4'' M, 2c, DN32, 230 V
Ventil zónový dvoucestný LK525 5/4'' M, 2c, DN32, 230 V

Podobné produkty
3 485 Kč
/
ks
2 880 Kč
bez DPH
3 485 Kč
/
ks
2 880 Kč
bez DPH
Není skladem
5 481 Kč
/
ks
4 530 Kč
bez DPH
5 481 Kč
/
ks
4 530 Kč
bez DPH
Skladem
3 340 Kč
/
ks
2 760 Kč
bez DPH
3 340 Kč
/
ks
2 760 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží2
Ventil zónový dvoucestný LK525 5/4'' M, 2c, DN32, 230 VSkladem3 618 Kč/ ks2 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ventil zónový dvoucestný LK525 5/4'' M, 2c, DN32, 230 V
Kvs=11 m3/h
Zónový šoupátkový ventil do otopných nebo solárních systémů s vodou nebo s nemrznoucí směsí. Ventil je vybaven pohonem s jednopólovým ovládáním. Je dodáván včetně přívodního 1m dlouhého 3žilového kabelu. Do ventilu musí být přivedena pracovní nula, trvalá fáze a ovládací fáze. Bez ovládací fáze je ventil uzavřen, po přivedení ovládací fáze se ventil do 12 sekund plně otevře.
| Označení | LK 525 5/4“M 2C.+POHON |
|---|---|
| Typ | šoupátkový |
| Připojení | 5/4" |
| Kvs | 8 |
| Typ ventilu | dvoucestný |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 15 x 17 x 6 cm |
| Hmotnost | 0,82 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích








