Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Zónové ventily
- Ventil zónový dvoucestný LK 525 1“
Ventil zónový dvoucestný LK 525 1“

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Ventil zónový dvoucestný LK 525 1“Skladem3 303 Kč/ ks2 730 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ventil zónový dvoucestný LK 525 1“
Zónový šoupátkový ventil do otopných nebo solárních systémů s vodou nebo s nemrznoucí směsí. Ventil je vybaven pohonem s jednopólovým ovládáním. Je dodáván včetně přívodního 1m dlouhého 3žilového kabelu. Do ventilu musí být přivedena pracovní nula, trvalá fáze a ovládací fáze. Bez ovládací fáze je ventil uzavřen, po přivedení ovládací fáze se ventil do 12 sekund plně otevře.
| Označení | LK 525 1“M 2C.+POHON |
|---|---|
| Typ | šoupátkový |
| Připojení | 1" |
| Kvs | 11 |
| Typ ventilu | dvoucestný |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 15,5 x 17,5 x 6 cm |
| Hmotnost (včetně balení) | 0,74 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích



