Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Motorické ventily
- Ventil třícestný kulový VZK-S 325-230-2P, 1'' F, DN25
Ventil třícestný kulový VZK-S 325-230-2P, 1'' F, DN25

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Ventil třícestný kulový VZK-S 325-230-2P, 1'' F, DN25Skladem4 332 Kč/ ks3 580 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ventil třícestný kulový VZK-S 325-230-2P, 1'' F, DN25
Kvs=14 m3/h, 48 s, pohon 230V
Zónový ventil kulový do otopných nebo solárních systémů s vodou nebo s nemrznoucí směsí a do systémů s pitnou vodou. Ventil je vybaven pohonem s dvoupólovým ovládáním. Pohon lze sejmout bez nutnosti demontáže ventilu. Po přivedení napětí na hnědý vodič se pohon otáčí po směru hodinových ručiček (otevírá se cesta A-AB), po přivedení napětí na černý vodič se pohon otáčí proti směru hodinových ručiček (otevírá se cesta B-AB), ve stavu bez napětí zůstane pohon v dané poloze. Doba otevírání je 48 s.
| Označení | VZK-S 325-230-2P |
|---|---|
| Typ | kulový |
| Připojení | 1" |
| Kvs | 14 |
| Typ ventilu | třícestný |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 17 x 20 x 10 cm |
| Hmotnost | 1,335 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích



