Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Zónové ventily
- Ventil třícestný kulový VZK 325-230-1P R, 1'' F, DN25, 60s/90°
Ventil třícestný kulový VZK 325-230-1P R, 1'' F, DN25, 60s/90°

Podobné produkty
3 618 Kč
/
ks
2 990 Kč
bez DPH
3 618 Kč
/
ks
2 990 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží1
Ventil třícestný kulový VZK 325-230-1P R, 1'' F, DN25, 60s/90°Skladem4 066 Kč/ ks3 360 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ventil třícestný kulový VZK 325-230-1P R, 1'' F, DN25, 60s/90°
60s/90°, Kvs=14 m3/h
Zónový ventil kulový do otopných nebo solárních systémů s vodou nebo s nemrznoucí směsí a do systémů s pitnou vodou. Ventil je vybaven pohonem s jednopólovým ovládáním. Pohon lze sejmout bez nutnosti demontáže ventilu. Do ventilu musí být přivedena pracovní nula, trvalá fáze a ovládací fáze. Bez ovládací fáze je otevřen výstup B, po přivedení ovládací fáze se otevře výstup A. Doba otevírání je 60 s.
| Označení | VZK 325-230-1P R |
|---|---|
| Typ | kulový |
| Připojení | 1" |
| Kvs | 14 |
| Typ ventilu | třícestný |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 19 x 21 x 10 cm |
| Hmotnost | 1,145 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích





