Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Termostatické směšovací ventily
- Ventil termostatický směšovací TVmix G 1/2“ M
Ventil termostatický směšovací TVmix G 1/2“ M

Podobné produkty
1 815 Kč
/
ks
1 500 Kč
bez DPH
1 815 Kč
/
ks
1 500 Kč
bez DPH
Skladem
1 924 Kč
/
ks
1 590 Kč
bez DPH
1 924 Kč
/
ks
1 590 Kč
bez DPH
Skladem
1 755 Kč
/
ks
1 450 Kč
bez DPH
1 755 Kč
/
ks
1 450 Kč
bez DPH
Skladem
1 863 Kč
/
ks
1 540 Kč
bez DPH
1 863 Kč
/
ks
1 540 Kč
bez DPH
Skladem
1 997 Kč
/
ks
1 650 Kč
bez DPH
1 997 Kč
/
ks
1 650 Kč
bez DPH
Skladem
2 057 Kč
/
ks
1 700 Kč
bez DPH
2 057 Kč
/
ks
1 700 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží1
Ventil termostatický směšovací TVmix G 1/2“ MSkladem1 658 Kč/ ks1 370 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ventil termostatický směšovací TVmix G 1/2“ M, Kvs = 1,3 m3/h
Termostatický směšovací ventil na teplou vodu, typ TVmix udržuje teplotu pracovní kapaliny na nastavené hodnotě. Při výpadku v přívodu studené vody automaticky zavře přívod horké vody. Výstup smíchané vody doprava.
| Označení | TVMIX 1/2M |
|---|---|
| Připojení | 1/2" |
| Kvs | 1,3 |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 7,5 x 11 x 6,5 cm |
| Hmotnost | 0,42 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 10 |
Zboží zařazeno v kategoriích










