Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Ventil směšovací třícestný LK840 G 1“ F, KVS 8,0 m3/h
Ventil směšovací třícestný LK840 G 1“ F, KVS 8,0 m3/h

Podobné produkty
1 295 Kč
/
ks
1 070 Kč
bez DPH
1 295 Kč
/
ks
1 070 Kč
bez DPH
Skladem
1 169 Kč
/
ks
966 Kč
bez DPH
1 169 Kč
/
ks
966 Kč
bez DPH
Skladem
1 392 Kč
/
ks
1 150 Kč
bez DPH
1 392 Kč
/
ks
1 150 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží8
Ventil směšovací třícestný LK840 G 1“ F, KVS 8,0 m3/hSkladem1 209 Kč/ ks999 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ventil směšovací třícestný LK840 G 1“ F, KVS 8,0 m3/h
Směšovací ventil s otočným vnitřním segmentem do otopných nebo solárních systémů s vodou nebo s nemrznoucí směsí. V oblasti od 30° do 60° otočení vnitřního segmentu má lineární průtočnou charakteristiku. K ventilům je možné použít všechny námi dodávané servopohony. Ventil je možné snadno přestavět na levé nebo pravé provedení pro použití v různých pozicích otopného systému.
| Označení | LK 840 1F KVS 8,0 |
|---|---|
| Typ | ventil |
| Připojení | 1" |
| Kvs | 8 |
| Typ ventilu | třícestný |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 9 x 9,5 x 9 cm |
| Hmotnost | 0,78 kg |
| Počet jednotek v hromadném balení | 24 |












