Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Ventil směšovací čtyřcestný LK841 G 1“ F KVS 8,0 m3/h
Ventil směšovací čtyřcestný LK841 G 1“ F KVS 8,0 m3/h

Podobné produkty
3 098 Kč
/
ks
2 560 Kč
bez DPH
3 098 Kč
/
ks
2 560 Kč
bez DPH
Skladem
1 283 Kč
/
ks
1 060 Kč
bez DPH
1 283 Kč
/
ks
1 060 Kč
bez DPH
Skladem
1 283 Kč
/
ks
1 060 Kč
bez DPH
1 283 Kč
/
ks
1 060 Kč
bez DPH
Skladem
1 355 Kč
/
ks
1 120 Kč
bez DPH
1 355 Kč
/
ks
1 120 Kč
bez DPH
Skladem
1 355 Kč
/
ks
1 120 Kč
bez DPH
1 355 Kč
/
ks
1 120 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží8
Ventil směšovací čtyřcestný LK841 G 1“ F KVS 8,0 m3/hSkladem1 367 Kč/ ks1 130 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ventil směšovací čtyřcestný LK841 G 1“ F KVS 8,0 m3/h
Směšovací ventil s otočným vnitřním segmentem do otopných nebo solárních systémů s vodou nebo s nemrznoucí směsí. V oblasti od 30° do 60° otočení vnitřního segmentu má lineární průtočnou charakteristiku. K ventilům je možné použít všechny námi dodávané servopohony. Ventil je možné snadno přestavět na levé nebo pravé provedení pro použití v různých pozicích otopného systému.
| Označení | LK 841 1F KVS 8,0 |
|---|---|
| Typ | ventil |
| Připojení | 1" |
| Kvs | 8 |
| Typ ventilu | čtyřcestný |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 9,5 x 9 x 9,5 cm |
| Hmotnost | 0,82 kg |














