Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Kulové ventily
- Ventil kulový 3c R315BL, DN 15, G 1/2“ F, vrtání do L
Ventil kulový 3c R315BL, DN 15, G 1/2“ F, vrtání do L

Podobné produkty
4 501 Kč
/
ks
3 720 Kč
bez DPH
4 501 Kč
/
ks
3 720 Kč
bez DPH
Skladem
5 820 Kč
/
ks
4 810 Kč
bez DPH
5 820 Kč
/
ks
4 810 Kč
bez DPH
Skladem
6 679 Kč
/
ks
5 520 Kč
bez DPH
6 679 Kč
/
ks
5 520 Kč
bez DPH
Skladem
9 583 Kč
/
ks
7 920 Kč
bez DPH
9 583 Kč
/
ks
7 920 Kč
bez DPH
Skladem
11 725 Kč
/
ks
9 690 Kč
bez DPH
11 725 Kč
/
ks
9 690 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží3
Ventil kulový 3c R315BL, DN 15, G 1/2“ F, vrtání do LSkladem3 969 Kč/ ks3 280 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DOPRODEJ
Ventil kulový 3c R315BL, DN15, G 1/2“ F, vrtání do L
Kulový kohout Belimo 3cestný DN15 bez pohonu, G 1/2F - L vhodný i pro pitnou vodu.“
| Označení | R3015-BL1 |
|---|---|
| Typ | kulový |
| Připojení | 1/2" |
| Kvs | 4.5 |
| Typ ventilu | třícestný |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 9 x 7 x 8 cm |
| Hmotnost | 0,48 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích











