Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Elektromagnetické ventily
- Ventil elektromagnetický dvoucestný EV251B 22B - G 1'' FF
Ventil elektromagnetický dvoucestný EV251B 22B - G 1'' FF

Podobné produkty
3 098 Kč
/
ks
2 560 Kč
bez DPH
3 098 Kč
/
ks
2 560 Kč
bez DPH
Skladem
3 642 Kč
/
ks
3 010 Kč
bez DPH
3 642 Kč
/
ks
3 010 Kč
bez DPH
Skladem
3 812 Kč
/
ks
3 150 Kč
bez DPH
3 812 Kč
/
ks
3 150 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží3
Ventil elektromagnetický dvoucestný EV251B 22B - G 1'' FFSkladem4 852 Kč/ ks4 010 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ventil elektromagnetický dvoucestný EV251B 22B - G 1'' FF
(032U538331)
Elektromagnetický (solenoid) 2-cestný ventil G1" FF, 230VAC vhodný i pro pitnou vodu
| Označení | EV251B 22B |
|---|---|
| Typ | solenoidový |
| Připojení | 1" |
| Kvs | 3.5 |
| Typ ventilu | dvoucestný |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 14 x 13 x 8 cm |
| Hmotnost | 1,255 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 12 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích









