Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Zónové ventily
- Ventil dvoucestný zónový kulový 1/2“ s pohonem
Ventil dvoucestný zónový kulový 1/2“ s pohonem

Podobné produkty
3 376 Kč
/
ks
2 790 Kč
bez DPH
3 376 Kč
/
ks
2 790 Kč
bez DPH
Skladem
4 199 Kč
/
ks
3 470 Kč
bez DPH
4 199 Kč
/
ks
3 470 Kč
bez DPH
Není skladem
5 421 Kč
/
ks
4 480 Kč
bez DPH
5 421 Kč
/
ks
4 480 Kč
bez DPH
Skladem
3 691 Kč
/
ks
3 050 Kč
bez DPH
3 691 Kč
/
ks
3 050 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží1
Ventil dvoucestný zónový kulový 1/2“ s pohonemSkladem3 279 Kč/ ks2 710 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
VZK 215-230-1P, 1/2" vnitřní závit, DN15, 230V, 30s/90°, Kvs=8,5m3/h
Ventil zónový dvoucestný kulový VZK 215 G 1/2“ F s pohonem
| Označení | VZK 215-230-1P |
|---|---|
| Typ | kulový |
| Připojení | 1/2" |
| Kvs | 8.8 |
| Typ ventilu | dvoucestný |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 13 x 17 x 9 cm |
| Hmotnost | 0,86 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







