Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Ventil dochlazovací jednocestný JBV 1 - závit 1/2''
Ventil dochlazovací jednocestný JBV 1 - závit 1/2''

Podobné produkty
2 372 Kč
/
ks
1 960 Kč
bez DPH
2 372 Kč
/
ks
1 960 Kč
bez DPH
Skladem
2 614 Kč
/
ks
2 160 Kč
bez DPH
2 614 Kč
/
ks
2 160 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží4
Ventil dochlazovací jednocestný JBV 1 - závit 1/2''Skladem1 148 Kč/ ks949 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ventil dochlazovací jednocestný JBV 1 - závit 1/2''
Dochlazovací jednocestný termostatický ventil pro kotle na tuhá paliva s dochlazovacím výměníkem, připojení na kotel vnějším závitem 1/2", připojení na chladicí vodu i odpad vnějším závitem 3/4", otevírací teplota 97°C ± 2°C, čidlo termostatického členu je umístěno v otopné vodě
| Označení | JBV 1 |
|---|---|
| Způsob montáže | přímá montáž |
| Teplota | 97 °C |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 6 x 5 x 22 cm |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |









