Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sady se směšovacími ventily
- Ventil LK840 třícestný směšovací 1" F vnitřní s pohonem 230V, 120s
Ventil LK840 třícestný směšovací 1" F vnitřní s pohonem 230V, 120s

Podobné produkty
3 352 Kč
/
ks
2 770 Kč
bez DPH
3 352 Kč
/
ks
2 770 Kč
bez DPH
Skladem
7 042 Kč
/
ks
5 820 Kč
bez DPH
7 042 Kč
/
ks
5 820 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží2
Ventil LK840 třícestný směšovací 1" F vnitřní s pohonem 230V, 120sNení skladem3 703 Kč/ ks3 060 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Směšovací třícestný 1'' F - vnitřní závit ventil s pohonem 230V, 120s
Sada směšovacího ventilu s pohonem.
| Označení | LK 840 1F KVS12 POHON |
|---|---|
| Typ | sada |
| Připojení | 1" |
| Kvs | 6.3 |
| Typ ventilu | třícestný |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 10 x 9 x 9 cm |
| Hmotnost | 0,755 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







