Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Tlakoměr 4 bar, G 1/4“ dolní, d= 50 mm
Tlakoměr 4 bar, G 1/4“ dolní, d= 50 mm

Podobné produkty
122 Kč
/
ks
101 Kč
bez DPH
122 Kč
/
ks
101 Kč
bez DPH
Skladem
126 Kč
/
ks
104 Kč
bez DPH
126 Kč
/
ks
104 Kč
bez DPH
Skladem
126 Kč
/
ks
104 Kč
bez DPH
126 Kč
/
ks
104 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Tlakoměr 4 bar, G 1/4“ dolní, d= 50 mmSkladem145 Kč/ ks120 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Tlakoměr 4 bar, G 1/4“ dolní, d= 50 mm
| Označení | REG-10170 |
|---|---|
| Typ | tlakoměry |
| Způsob montáže | přímý na jímku |
| Tlak | 4 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 6 x 3 x 7 cm |
| Hmotnost | 0,065 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |






