Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Termostat havarijní 100°C, kapilára 1 m, automatický reset
Termostat havarijní 100°C, kapilára 1 m, automatický reset

Podobné produkty
384 Kč
/
ks
317 Kč
bez DPH
384 Kč
/
ks
317 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží6
Termostat havarijní 100°C, kapilára 1 m, automatický resetSkladem416 Kč/ ks344 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat havarijní 100°C, kapilára 1 m, automatický reset
| Označení | 974.99228.01A |
|---|---|
| Typ | nekryté |
| Způsob montáže | kapilárový |
| Teplota | 100 °C |
| Typ termostatu | havarijní |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 8 x 7 x 12 cm |
| Hmotnost | 0,075 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 50 |











