Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Teploměr 0-120°C, kapilára 1 m, 31x64 mm, černý
Teploměr 0-120°C, kapilára 1 m, 31x64 mm, černý

Podobné produkty
371 Kč
/
ks
307 Kč
bez DPH
371 Kč
/
ks
307 Kč
bez DPH
Skladem
371 Kč
/
ks
307 Kč
bez DPH
371 Kč
/
ks
307 Kč
bez DPH
Skladem
371 Kč
/
ks
307 Kč
bez DPH
371 Kč
/
ks
307 Kč
bez DPH
Skladem
371 Kč
/
ks
307 Kč
bez DPH
371 Kč
/
ks
307 Kč
bez DPH
Skladem
371 Kč
/
ks
307 Kč
bez DPH
371 Kč
/
ks
307 Kč
bez DPH
Skladem
371 Kč
/
ks
307 Kč
bez DPH
371 Kč
/
ks
307 Kč
bez DPH
Skladem
371 Kč
/
ks
307 Kč
bez DPH
371 Kč
/
ks
307 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží3
Teploměr 0-120°C, kapilára 1 m, 31x64 mm, černýSkladem371 Kč/ ks307 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Teploměr 0-120°C, kapilára 1 m, 31x64 mm, černý
| Označení | 022005 (150.10125.00A) |
|---|---|
| Typ | teploměry |
| Způsob montáže | kapilárový |
| Teplota | 120 °C |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 7 x 7 x 10 cm |
| Hmotnost | 0,05 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 50 |













