Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Elektromagnetické ventily
- Tělo ventilu Danfoss EV220B G 1/2“ FF, 20 bar
Tělo ventilu Danfoss EV220B G 1/2“ FF, 20 bar

Podobné produkty
1 283 Kč
/
ks
1 060 Kč
bez DPH
1 283 Kč
/
ks
1 060 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží4
Tělo ventilu Danfoss EV220B G 1/2“ FF, 20 barSkladem1 464 Kč/ ks1 210 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Tělo ventilu EV220B G 1/2“ FF, 20 bar
| Označení | 032U1251 |
|---|---|
| Typ | solenoidový |
| Připojení | 1/2" |
| Typ ventilu | dvoucestný |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 5 x 10 x 6 cm |
| Hmotnost | 0,25 kg |
| Počet jednotek v hromadném balení | 20 |
Zboží zařazeno v kategoriích








