Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Rekuperační jednotka HR30W pro 1 místnost
Rekuperační jednotka HR30W pro 1 místnost

Podobné produkty
8 022 Kč
/
ks
6 630 Kč
bez DPH
8 022 Kč
/
ks
6 630 Kč
bez DPH
Skladem
9 136 Kč
/
ks
7 550 Kč
bez DPH
9 136 Kč
/
ks
7 550 Kč
bez DPH
Skladem
13 613 Kč
/
ks
11 250 Kč
bez DPH
13 613 Kč
/
ks
11 250 Kč
bez DPH
Skladem
52 272 Kč
/
ks
43 200 Kč
bez DPH
52 272 Kč
/
ks
43 200 Kč
bez DPH
Skladem
60 379 Kč
/
ks
49 900 Kč
bez DPH
60 379 Kč
/
ks
49 900 Kč
bez DPH
Skladem
1 948 Kč
/
ks
1 610 Kč
bez DPH
1 948 Kč
/
ks
1 610 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží21
Rekuperační jednotka HR30W pro 1 místnostSkladem8 397 Kč/ ks6 940 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Rekuperační jednotka HR30W pro 1 místnost
Lokální rekuperační jednotka vhodná k větrání jednotlivých obytných místností. Nasávání venkovního vzduchu 30 - 40 m3/hod. Pracuje s vyrovnanou tlakovou bilancí, tzn. že do místnosti přivádí téměř stejné množství vzduchu, které odvádí. Tak nemůže docházet k nasávání pachů z ostatních místností.
| Označení | HR30W |
|---|---|
| Typ | jednotky |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 31 x 34 x 41 cm |
| Hmotnost | 5,19 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 54 |





























